Закрити
Немає облікового запису - зареєструйтесь
Забули пароль?
Закрити

Закрити
Кошик0
Пошук
Кабінет0

Термопляшки, термоси

Сортування:
Показати:
40
Термопляшка для напоїв Be Brave (чорна)
В закладки
+
Термопляшка для напоїв Be Brave (зелена)
В закладки
+
Термопляшка для напоїв Like Ukraine (чорна)
В закладки
+
Термопляшка для напоїв Like Ukraine (зелена)
В закладки
+
Термопляшка для напоїв Ukraine (чорна)
В закладки
+
Термопляшка для напоїв Ukraine (зелена)
В закладки
+
Термопляшка для напоїв Україна (чорна)
В закладки
+
Термопляшка для напоїв Україна (зелена)
В закладки
+
Термопляшка для напоїв Сердечко (чорна)
В закладки
+
Термопляшка для напоїв Кіт (чорна)
В закладки
+
Термопляшка для напоїв Кіт (зелена)
В закладки
+

Ударостійка, стильна, а головне - твоя особлива пляшка для води вже чекає на тебе в магазині надихаючих аксесуарів ZiZ. Вона буде супроводжувати тебе в усіх пригодах, ходити з тобою в спортзал і на роботу, на шопінг і в університет. Хто ще вгамує твою спрагу і подбає про гідробаланс?

Пляшка для води: для спорту, в школу, в дорогу і на шопінг

Багаторазова пляшка для води май ботл - це зручний і корисний аксесуар для щоденного використання. Спочатку спортивні пляшки для води створили спеціально для фізичних тренувань або змагань, але поступово її стали використовувати всі і всюди. Воно і зрозуміло - людині щодня потрібно пити кілька літрів води в день, щоб підтримувати гідробаланс, а постійно купувати пляшечки з водою - дорого, та й не екологічно. Ми ж свідомі мешканці планети Земля.

В май ботл можна наливати не тільки воду - вона підходить для будь-яких рідин температурою від мінус 10 до плюс 100 градусів. Тобто сміливо можна наливати гарячий чай або каву - але одразу відзначимо, що, на відміну від терморужкі, пляшка не буде зберігати температуру, тому гарячі напої швидко охолонуть. Догляд за аксесуаром максимально простий - перед тим, як налити лимонад або воду, пляшку потрібно сполоснути. Використовувати можна нескінченну кількість разів.

Замовити багаторазові пляшки для води з нашої колекції або з ексклюзивним принтом ти можеш з доставкою в будь-яку точку України. А якщо ти в Києві - заходь в гості в наш магазин, покажемо ще багато цікавих, яскравих і корисних аксесуарів.

Закрити