Закрити
Немає облікового запису - зареєструйтесь
Забули пароль?
Закрити

Закрити
Кошик0
Пошук
Кабінет0

Про нас

ZIZ - аксесуари, шо надихають. Український бренд. Виробляємо емоційні речі.


Чому ZIZ ?

Нас створює те, що навколо нас. Ми хочемо оточити Вас і себе приємними і незвичайними штучками, щоб кожна хвилина життя була дивовижною.

ZIZ - абсолютно нове слово, яке описує індивідуальний стиль життя, що дозволяє бути собою і проявляти себе в деталях.

Нам подобається жити яскраво. Inspire your day!


Історія створення ZIZ - порив до створення нереальних речей, який втілився у впізнаваний український бренд для шукачів яскравих речей і моментів. Це органічне зростання улюбленої справи, приправлене любов'ю творців і вдячністю клієнтів.

Перший аксесуар від ZIZ з'явився в 2008 році. Тоді ідейні натхненники бренду особисто виготовляли кожну річ, продаючи плоди своєї праці за допомогою соціальних мереж. Наша продукція швидко знайшла своїх прихильників серед молоді зі сміливим смаком і любов'ю до нестандартних рішень! Дуже швидко зростав попит на ZIZ і стала очевидною потреба в розширенні асортименту, створення нових колекцій, делегування обов'язків і, звичайно ж, розробці нових продуктів.


Сьогодні ZIZ - це компанія, яка виробляє наручні годинники, термокружки, обкладинки для паспорта, сережки, дзеркала, турконверти, ремені, гаманці, косметички та інші товари від ZIZ мають різноманітний дизайн - від ненав'язливого стильного мінімалізму до дизайнерських принтів і незвичайних форм. Всі товари об'єднує їх загальний концепт - переконаність в тому, що речі, якими ми користуємося щодня повинні  бути не тільки якісними і зручними, а й відображати нашу індивідуальність.

Ми ростемо і змінюємося так само швидко, як і Ваші потреби, але не дивлячись на це, залишаємося вірні собі: все такі ж вимогливі до кожної деталі і вдячні кожному клієнтові. Радісне здивування і наснага наших покупців - ось, заради чого ми працюємо.


Команда ZIZ - це люди, які щиро люблять свою справу і віддані ідеї ZIZ: натхнення в дрібницях!


Приєднуйтесь до #ziz: подорожуйте, радійте, закохуйтесь і вражайтесь з нами!

Закрити