Закрити
Немає облікового запису - зареєструйтесь
Забули пароль?
Закрити

Закрити
Кошик0
Пошук
Кабінет0

Зволожувачі портативні

Сортування:
Показати:
40

Вибирай, чим ти дихаєш! З новим портативним зволожувачем повітря від ZiZ ти назавжди можеш забути про сухе повітря і дискомфорт, який воно приносить. Не потрібно щільно закривати вікна, щоб сховатися від спеки. Натискаєш на кнопку - і в твоєму будинку або офісі ідеальний клімат. Цей компактний прилад захистить твоє здоров'я, поліпшить стан шкіри, самопочуття, сон і настрій. Давай розповімо, як він працює.

Зволожувач повітря потрібен всім!


Сухим вважається повітря, в якому вологість нижче 30%, нормальним - в діапазоні 30-60%. У середньо статичній квартирі в умовах українського клімату влітку вологість нижче норми, а в холодну пору року опускається до критичного мінімуму.

Сухе повітря не тільки створює дискомфорт, але і несе великі ризики для здоров'я. Вірогідність підхопити інфекції, які передаються повітряно-крапельним шляхом підвищується в рази, віруси чудово відчувають себе в таких умовах. Погіршується стан шкіри, вона втрачає вологу, а через це її функція як бар'єру для грибків і бактерій знижується. Плюс візуально вона виглядає гірше. Сухе повітря погіршує сон, а коли ти не висипаєшся, то відчуваєш себе втомленим.

Більше за інших відчувають на собі негативний вплив сухого повітря діти і люди, які працюють за комп'ютером. Тому в дитячій кімнаті і офісі мати зволожувач повітря особливо важливо.

Як це працює?

Міні зволожувач повітря від ZiZ c нічником працює за технологією нано-розпилення, це прилад ультразвукового типу. Потрібно підключити прилад до джерела живлення через USB-шнур. Можна використовувати розетку і адаптер для USB або ноутбук, як тобі зручно. Налий в резервуар воду, він розрахований на 200 мілілітрів, потім включи прилад. Зволожувач перетворить воду в пари і почне її розпилювати, підвищуючи вологість і знижуючи електромагнітне випромінювання від техніки (того ж комп'ютера). Режим розпилення ти можеш вибрати - постійний пар або розпилення кожні 3 секунди. Фільтри зволожувача потрібно міняти раз в три-шість місяців, зробити це дуже просто - ти легко з цим впораєшся за інструкцією, яка йде в комплекті. До речі, додатковий фільтр входить в базову комплектацію набору.

У міні-зволожувача є функція нічника. Її можна використовувати одночасно з розпиленням пара або окремо. Як і режим зволоження, функцію нічника можна регулювати - ти можеш вибрати статичне світло або зміна спектрів світла.

Якщо в воду додати пару крапель ефірного масла, зволожувач буде працювати як ароматизатор повітря.

Стильний мінімалістичний дизайн

Наші портативні зволожувачі з нічної підсвіткою компактні, їх розміри - всього 66х66х146 міліметрів, а вага - всього 157 грамів. У них стильний мінімалістичний дизайн. Можемо нанести брендування - логотип компанії, фірмовий знак, тоді зволожувачі можна використовувати в якості корпоративних подарунків або бізнес-сувенірів.

Прилад дуже компактний, тому ти можеш брати його з собою в подорожі - хто знає, яким буде повітря в екзотичній країні і чи подбає готель про його зволоження. Він підходить для зволоження повітря в автомобілі. Портативний зволожувач розрахований на приміщення площею 15 метрів квадратних.

Портативний зволожувач повітря готовий до відправки!


А значить, ми його відправимо відразу ж, як ти його замовиш. Звичайно, якщо ти не хочеш замовити брендування зволожувача, на це піде кілька днів. Ми організуємо адресну доставку або на відділення пошти по всій Україні. Або заїжджай в наш шоу-рум в Києві, ми покажемо тобі ще дуже багато корисних і емоційних гаджетів і аксесуарів.

Закрити