Закрити
Немає облікового запису - зареєструйтесь
Забули пароль?
Закрити

Закрити
Кошик0
Пошук
Кабінет0

Сувенірка

Сортування:
Показати:
40

Грудень - це місяць напередодні свят, коли компанії стикаються з питанням як здивувати своїх колег і привітати партнерів сувеніркою. Якщо Ви хочете зробити незвичайний комплімент або висловити подяку за прекрасну роботу своїм співробітникам, ми можемо запропонувати Вам відмінний спосіб - брендування сувенірів. Копанія ZIZ допоможе Вам у цьому, прикрасивши логотипом Вашої компанії аксесуари, які приємно буде отримати в якості подарунка і довгий час будуть нагадувати про Вас їх власнику.

Звичайними брендованими сувенірами вже нікого не здивуєш. Але ж так хочеться, привітати креативним і корисним подарунком колег, партнерів. Бренд ZIZ виготовляє під замовлення з вашим логотипом: павербенки термочашки, блендери, ремені, гаманці, наручні годинники.

Сувенірка - дуже важливий маркетинговий інструмент

Такі сюрпризи стануть не просто красивим подарунком, а ще й дуже корисним, адже термочашка не дасть замерзнути взимку, повербенк - допоможе телефону завжди бути зарядженим, корисний блендер приготує смузі, а термочашка буде потрібним сувеніром у вас на столі.

Додавши до такого подарунка ваш логотип або корисну інформацію, будьте впевнені, що одержувач буде довго згадувати про вашу компанію.

Закрити